O nas

O agencji
Od 1998r. działamy na terenie całej Polski. Przez te lata nauczyliśmy się elastyczności i niebanalnego łączenia usług, od kreowania wizerunku, poprzez badania rynku, organizację imprez, zapobieganie i rozwiązywanie sytuacji kryzysowych, do tworzenia kampanii reklamowych.

Naszą misją jest partnerska współpraca z Klientem, oparta na wzajemnym zaufaniu. Oferujemy usługi najwyższej jakości, którą gwarantuje indywidualne doradztwo oraz wieloletnie doświadczenie.

Małgorzata Pelc TANDEM
malgorzata@tandem.pl, 501 037 807
dk
dk@tandem.pl, 500 627 720
Kim jesteśmy?
Małgorzata Pelc, prezes zarządu – ukończyła studia na czterech kierunkach: filologia polska, ubezpieczenia gospodarcze, marketing i Akademia Trenera. Wieloletni praktyk w zakresie PR, event marketingu, organizacji imprez, badania i kreowania wizerunku, prowadzi szkolenia z autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej i kształtowania wizerunku firm.
Dariusz Kolber, wiceprezes zarządu – ukończył studia na kierunku zarządzanie i marketing oraz studia doktoranckie i uzyskał tytuł doktora nauk ekonomicznych. Specjalista w zakresie badań marketingowych, analiz i marketingu strategicznego. Wieloletni dyrektor ds. handlu w firmie dystrybuującej sprzęt medyczny. Był ekspertem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.